Renata Przemyk rusza w trasę. Czego możemy się spodziewać? 

Renata Przemyk rusza w trasę. Czego możemy się spodziewać? 

Renata Przemyk rusza w trasę koncertową, prezentując swoją nową koncepcję muzyczną pod tytułem “Vera to ja”. To wyjątkowy projekt, który nie tylko zachwyca różnorodnością dźwięków, ale także głęboką treścią, odwołującą się do natury kobiecej siły i mądrości. Czego możemy się spodziewać? Zobacz, co czeka Cię na koncercie Renaty Przemyk. 

“Vera to ja”, czyli nowa płyta Renaty Przemyk 

“Vera to ja” to opowieść o kobiecości w jej różnorodnych przejawach, od początków życia aż po momenty świadomego odejścia. To podróż przez życie, które jest jednocześnie proste i skomplikowane, podobnie jak sama natura. Renata Przemyk wraz z gośćmi specjalnymi, Daga Gregorowicz i Daną Vynnytską, tworzą unikalny muzyczny przekaz. Łączą w nim elementy kultury polskiej i ukraińskiej z jazzem, elektroniką i world music.

W ramach koncertu “Vera to ja” https://kicket.com/artysta/renata-przemyk,4579 muzycy prezentują 13 utworów inspirowanych życiem i doświadczeniami kobiet. Teksty oparte na kanwie ludowych przyśpiewek w poetyczny sposób oddają głębię emocji i siłę kobiecej natury. Instrumenty etniczne splatają się z nowoczesną technologią, tworząc unikalne brzmienia, które przenoszą słuchaczy w magiczny świat dźwięków.

Kto wystąpi na koncertach Renaty Przemyk? 

Skład zespołu gwarantuje wysoką jakość artystyczną każdego występu. Renata Przemyk na wokalu, wspierana przez Dagę Gregorowicz i Danę Vynnytską, tworzą trójwymiarowy obraz kobiecego głosu. To włąsnie on porusza serca i umysły. Piotr Wojtanowski na gitarze basowej i akustycznej, Tomasz Drozdek T.ETNO na instrumentach etnicznych, Maciej Gołyźniak na perkusji, Kamil Błoniarz na akordeonie oraz Jacek Bielecki na wiolonczeli, tworzą solidne muzyczne fundamenty dla wyjątkowych wokalnych interpretacji.

Organizatorem koncertowej przygody Renaty Przemyk jest Agora Muzyka. To właśnie oni zapewniają doskonałą oprawę każdego koncertu. W ramach trasy “Vera to ja” publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w niezwykłym muzycznym doświadczeniu w różnych miastach Polski. Koncerty odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Łódzi.

“Renata Przemyk feat. Dagadana „Vera to ja”” to nie tylko koncert, to podróż przez emocje, historie i mądrość kobiecej natury, która zawsze znajdzie sposób, by dotrzeć do serc słuchaczy. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć magii muzyki, która inspiruje, porusza i daje siłę. Dołącz do tej niezwykłej podróży i odkryj swoją własną “Vera”. Bilety na koncert kupisz na stronie kicket.com. Tam też znajdziesz informacje o datach koncertów i wszelkich ewentualnych zmianach. 

Dodaj komentarz