Łysienie – błahostka czy poważny problem?

Łysienie – błahostka czy poważny problem?

Ciągłe wypadanie włosów, które prowadzi z czasem do łysienia dla wielu osób jest tylko błahostką, do której nie przywiązują specjalnej uwagi. Wśród osób z tym problemem jest jednak grupa, która nie wyobraża sobie życia bez bujnej czupryny na głowie. Czy w takim przypadku jesteśmy skazani na porażką? Czy dostępne są jakieś skuteczne preparaty na wypadanie włosów, które uchronią nas od całkowitego wyłysienia na głowie?

Profolan – natura w walce z łysieniem

W ostatnim czasie na rynku pojawił się preparat, który ma odbudować strukturę włosa i sprawić, że staną się one mocniejsze. Początkowo ma zostać zahamowany proces wypadania włosów by po kilku tygodniach na naszej głowie zaczęły pojawiać się młode włosy. Profolan to tabletki o całkowicie naturalnym składzie, nie powodują więc skutków ubocznych a ich bezpieczeństwo potwierdziły liczne badania, które równocześnie potwierdziły skuteczność tego preparatu w walce z łysienie.

Profolan to preparat na wypadanie włosów, który jest szczególnie pomocny w przypadku łysienia androgenowego. Ma zbawienne działanie na słabe i wypadające włosy. Świetnie nadaje się dla mężczyzn i kobiet dlatego warto wiedzieć, że taki preparat istnieje i można go kupić w dość korzystnych cenowo pakietach.

Jeśli nie Profolan to co?

Z całą pewnością z pomocą mogą przyjść wszelakie środki zawierające w swoim składzie minoksidyl. Jest ich na rynku sporo, jedne są tańsze, inne droższe – zasada działa i skuteczność będzie zawsze podobna. Mimo wielu zalet środki te posiadają jedną, zasadniczą wadę – chodzi oczywiście o szybkość działanie. Jeśli oczekujesz, że po miesiącu zobaczysz większe efekty to możesz się mocno zawieźć bo w przypadku minoksidylu potrzebujesz wielu miesięcy by odbudować strukturę włosa. Środki te działają całkiem inaczej jak Profolan dlatego trudno będzie je na szybko porównać. Ja z doświadczenia muszę powiedzieć, że najlepiej jest najpierw wypróbować preparaty ziołowa a dopiero w przypadku ich nieskuteczności zastanowić się nad czymś z minoksidylem.

Takie rozwiązanie sprawi, że możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy na drogiej i często pracochłonnej kuracji, która polegać będzie na codziennym wsmarowywaniu wodnistej cieczy w włosy i skórę głowy. Taki zabieg zajmuje kilkanaście minut i nie zawsze jest to wygodne!

Czego jednak nie robi się by na naszej głowie pojawiły się młode i piękne włosy. Wiele osób tak bardzo chce wrócić do dawnej fryzury, że nie zważa na takie problemy! Życzymy więc wszystkim wytrwałości w dążeniu do poprawy jakości włosów na głowie!

Dodaj komentarz