Nowoczesne metody na przedłużanie włosów

Nowoczesne metody na przedłużanie włosów

Gęste i lśniące włosy są marzeniem wielu kobiet. Wszak to kwintesencja piękna i kobiecości. Niestety domowe sposoby na wzmocnienie włosów nie są zbyt skuteczne. Choć wiele celebrytek wmawia kobietom, że ich długie i gęste włosy są zasługą tylko diety, to warto pamiętać, że to stwierdzenie jest tak prawdziwe, jak to, że dieta, a nie botoks może zmieniać rysy twarzy. Zatem, jeżeli Ty również chcesz cieszyć się gęstymi i bardzo długimi włosami to powinnaś zdecydować się na przedłużanie włosów.

Bo liczy się też rodzaj przedłużonych włosów

Tak naprawdę wszystko co naturalne zdaje się być lepsze. Jedynym wyjątkiem są tutaj futra. W tym przypadku zdecydowanie lepiej wybierać sztuczne, dzięki temu nie przyczyniamy się do cierpienia zwierząt. Jednak doczepiane włosy oczywiście najlepiej prezentują się, jeśli są naturalne. Jednak tutaj należy postawić na dziewicze włosy słowiańskie, ewentualnie europejskie. Są one mocne, a jednocześnie trwałe. Poza wyborem doczepianych włosów bardzo duże znaczenie ma metoda przedłużania włosów.

Jest bardzo wiele różnych technik. Zatem w dzisiejszym poradniku przedstawimy naszym zdaniem najlepsze, które wzbudzą Twój zachwyt. Zatem do rzeczy….

Przedłużanie włosów metodą keratynową jest wciąż w modzie

Metoda keratynowa jest jedną z najstarszych, a pomimo to wciąż często wybieranych przez kobiety. Wbrew panującej opinii nie niszczy włosów, gdyż używana do przedłużania włosów zgrzewarka nagrzewa się maksymalnie do temperatury 180 stopni Celsjusza, zatem mniej niż prostownica. Doczepiane włosy łączy się z naturalnymi keratyną, która jest w pełni bezpieczna. Jest to również naturalny składnik łodygi włosów. Tutaj warto zaznaczyć, że używane pasemka są bardzo cienkie, ale i delikatne. Zatem ta metoda prezentuje się niezwykle naturalnie. Można również dzięki niej osiągnąć spektakularny efekt.

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową to najnowocześniejsza metoda

Metoda ultradźwiękowa jest również ciekawym wyborem. Tak naprawdę to jedna z najnowocześniejszych metod przedłużania włosów. Zamiast klasycznej zgrzewarki o wysokiej temperaturze stosuje się zgrzewarkę na ultradźwięki. Wykorzystuje się fale akustyczne, które są nośnikiem energii. Zatem dzięki falom włosy stają się bardziej plastyczne, co pozwala świetnie połączyć włosy naturalne z doczepami. Na tą metodę mogą się zdecydować nawet kobiety, które mają bardzo mocno zniszczone, czy też osłabione włosy. Nie trzeba też obawiać się przesuszania, czy obciążenia włosów. Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową jest też niezwykle trwałe, a efekt utrzymuje się nawet pół roku. Wbrew pozorom takie doczepianie włosów nie jest długotrwałe, gdyż można doczepiać kilka pasemek na raz, bez obawy o zepsucie efektu. Tutaj warto poruszyć jeszcze jedną ważną kwestię. Otóż ta metoda jest polecane nawet dla alergików uczulonych na metal.

Włosy, grzywka- metoda clip in

Jedną z najbardziej ciekawych metod, a jednocześnie najtańszych jest metoda zwana clip in. Daje ona świetne efekty. Włosy można przedłużyć samodzielnie. Doczepiane włosy mają dołączone specjalne klipsy, zatem wystarczy je tylko wpiąć i gotowe. Zatem dzięki temu można często zmieniać fryzury, ale i kolory włosów. Jak wiadomo kobiety kochają metamorfozy, a dzięki clip in są one na wyciągnięcie ręki. Ta metoda pozwala na przedłużenie zarówno włosów, ale i grzywki, co jest dużą zaletą, gdyż w razie, gdy efekt się nam nie spodoba to tak naprawdę wystarczy tylko odpiąć klips i gotowe. Przedłużanie włosów metodą clip in można stosować zarówno na co dzień, jak i z okazji rodzinnych, czy firmowych uroczystości.

Doczepiane włosy są obecnie bardzo modne. Warto jednak wybrać odpowiednią metodę, dzięki temu efekt będzie fenomenalny. Najtańsza meto to na pewno clip in, ale mimo to pozwala na zmianę fryzury. Tak naprawdę możemy ją zmieniać zawsze wtedy, gdy mamy ochotę. Wieczorem wystarczy tylko odpiąć klipsy i gotowe. Z kolei najdroższa jest niewątpliwie metoda ultradźwiękowa. Jednak jej bardzo dużym plusem jest bardzo trwały efekt. Jest jeszcze metoda na mikroringi, ale nie jest ona polecana dla alergików. Swoją drogą bardzo często ringi są widoczne, co zupełnie psuje efekt. Ponadto mogą one stanowić obciążenie dla naszych włosów i je zwyczajnie osłabiać.

Dodaj komentarz